Aktualności

TERAZ TANIEJ NAWET DO 33 %

Garażowa brama segmentowa RenoMatic

Razem z napędem Hörmann ProMatic o konstrukcji identycznej jak w przypadku ocieplanych segmentowych bram garażowych Hörmann EPU w podanych wymiarach promocyjnych. Inne wymiary bramy w wersji LPU 40, z przetłoczeniami M i takim samym wykończeniem powierzchni.

Drzwi zewnętrzne RenoDoor

Konstrukcja identyczna jak w przypadku drzwi zewnętrznych Hörmann ThermoPro ze stalową płytą drzwiową o grubości 46 mm i aluminiową ościeżnicą, w promocyjnym wymiarze 1100 × 2100 mm. Inne wymiary drzwi na zapytanie.

Brama i Drzwi Roku w 6 rodzajach wysokiej jakości powierzchni w promocyjnej cenie

Segmentowe bramy garażowe

Drzwi zewnętrzne ThermoPro

Przedstawione kolory i rodzaje powierzchni nie są wiążące. Zmiany i pomyłki w cenach zastrzeżone.

* Zalecane ceny producenta nie obejmują pomiaru i montażu i dotyczą wymiarów objętych promocją (garażowa brama segmentowa RenoMatic z napędem: 2500 × 2125 mm; ocieplane drzwi zewnętrzne RenoDoor: 1100 x 2100 mm, bez naświetli bocznych) bez podatku VAT. Ceny uwzględniające 8% VAT dotyczą tylko przypadków, w których możliwe jest zastosowanie stawki. Dotyczy wszystkich parterów handlowych w Polsce uczestniczących w akcji promocyjnej i obowiązuje do dnia 31.12. 2012 r.
Informacje handlowe zawarte na niniejszej stronie nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Należy je traktować jako zaproszenie do zawarcia umowy.

** W przypadku RenoMatic w porównaniu z bramą LPU w tym samym wzorze i z jednakowym wykończeniem powierzchni.

aktualnosci